Vstupní poplatek

Dovolujeme si Vás informovat, že Rehabilitační centrum Elpeko s r.o.  zavedlo s platností od 1.6.2020 jednorázový  POPLATEK 400,- Kč, který se vztahuje  na všechny pacienty starší 15-ti let. (Děti do 15-ti let hradí vratnou kauci 300 Kč).

Tento poplatek není vybírán v přímé souvislosti se zdravotními službami, které naše rehabilitace poskytuje (tj. služby, které nejsou zhodnoceny v platbách zdravotních pojišťoven) a nevztahuje se na procedury samostatné elektroterapie či vodoléčebných procedur. Uhrazením poplatku získáváte SLUŽBY fyzioterapie NAVÍC, služby nehrazené z veřejného zdravotního pojištění (sazebníku).

Tyto služby zahrnují:
           

► zapůjčení prostěradla, ručníku a přezutí (dle charakteru terapie a potřeb pacienta). V současné době při pandemii Covid -19 omezujeme manipulaci s prádlem a upřednostňujeme, když si pacient přinese ručník, ev.prostěradlo z domova - děkujeme za pochopení.
  ►zapůjčení terapeutického materiálu a pomůcek během terapie a v průběhu terapie (dle charakteru terapie)

  ►služby recepce

  ►poskytování odborných konzultací souvisejících s probíhajícím léčebným procesem (lze i prostřednictvím e-mailu, telefonicky, ev. videohovory), osobní edukační pohovor, individuální přístup, psychoterapeutická podpora,  simulace nácviku ADL aktivit v domácím prostředí, sepsání cviků na doma s ohledem na domácí prostředí a pomůcky pacienta, zácvik rodinných příslušníků, konzultace volnočasových aktivit pacienta a korekce chyb

  ►konzultace léčebné metody a výsledků v týmu, konzultace s odesílajícími lékaři i jinými odborníky

  ►návrh následného terapeutického plánu a cvičebního a léčebného postupu po ukončení rehabilitace, tipy do práce i na doma   
   
   
   
   
   

  theme

   
   

  Máme smlouvy s těmito pojišťovnami