REHABILITACE UHŘÍNĚVES Naše pobočky

Naše pobočky v Uhříněvsi

Provozní informace

Naše rehabilitační zařízení disponuje dvěmi pobočkami v Uhříněvsi na ulicích Bečovská  a Přátelství.
K dispozici jsou Vám fyzioterapeutky, fyzioterapeut, rehabilitační lékařka a lektorky skupinových lekcí.

Rehabilitační péče je možná za přímou úhradu nebo lze využít poukaz na rehabilitaci (poukaz k oš./vyš.FT) od lékaře, a tedy je úhrada na pojišťovnu (smlouvu máme s VZP, VoZP, ČPZP, OZP a poj.MV). Pobočka na Přátelství nepřijímá pac.poj.OZP (207).

Pokud jste akutní pacient a terapii vyžadujete "ihned" je možné využít expresních termínů k rehabilitaci, na které se ale nevztahuje služba veřejného zdravotního pojištěná hrazená pojišťovnami a je zpoplatněná částkou 650,- až 800,- Kč.

Objednávat se můžete na telefonním čísle příslušné pobočky, pokud se nedovoláte pište SMS - ozveme se vám zpět. Telefony nejvíce řešíme kolem oběda, kdy na to máme vyhrazený čas.

Při první návštěve RHB platí dospělý jednorázový poplatek 400,-Kč, děti do 15-ti let vratnou kauci 300,-Kč  - viz.INFO.
Pokud budete potřebovat zrušit svoji terapii, učiňte tak nejpozději 24 hodin předem formou SMS nebo telefonicky. Pokud zrušíte svoji terapii později, bude Vám účtován storno poplatek.  Pokud potřebuje klient zrušit termín rehabilitace o víkendu, je třeba napsat SMS, zrušení pondělního termínu rehabilitace je možné nejpozději do pondělní 7:00 hod.ranní. V ostatní dny platí omluva 24 hod.předem. Omluvy prostřednictvím e-mailu nejsou možné.
Veškeré další informace a vysvětlení u vašeho fyzioterapeuta/tky.

Děkujeme za spolupráci. RHB centrum Elpeko spol. s r.o.
 
 
 
 
 

theme

 
 

Máme smlouvy s těmito pojišťovnami