REHABILITACE UHŘÍNĚVES Naše pobočky

Naše pobočky v Uhříněvsi

Provozní informace

Naše rehabilitační zařízení disponuje dvěmi pobočkami v Uhříněvsi na ulicích Bečovská  a Přátelství.
K dispozici jsou Vám fyzioterapeutky, fyzioterapeut, rehabilitační lékařka a lektorky skupinových lekcí.

Rehabilitační péče je možná za přímou úhradu nebo lze využít poukaz na rehabilitaci (poukaz k oš./vyš.FT) od lékaře, a tedy je úhrada na pojišťovnu (smlouvu máme s VZP, VoZP, ČPZP, OZP a poj.MV).

Pokud jste akutní pacient a terapii vyžadujete "ihned" je možné využít expresních termínů k rehabilitaci, na které se ale nevztahuje služba veřejného zdravotního pojištěná hrazená pojišťovnami a je zpoplatněná částkou 650,- až 800,- Kč.

Objednávat se můžete na telefonním čísle příslušné pobočky, pokud se nedovoláte pište SMS - ozveme se vám zpět. Telefony nejvíce řešíme kolem oběda, kdy na to máme vyhrazený čas.

Na první terapii požadujeme uhrazení vratné kauce 300,- Kč, která se po ukončení terapií vrací. Pokud budete potřebovat zrušit svoji terapii, učiňte tak nejpozději 24 hodin předem formou SMS nebo telefonicky. Pokud zrušíte svoji terapii později, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 300,- Kč a vratnou kauci je třeba znovu uhradit. Pokud potřebuje klient zrušit termín rehabilitace o víkendu, je třeba napsat SMS, zrušení pondělního termínu rehabilitace je možné nejpozději do pondělní 7:00 hod.ranní. V ostatní dny platí omluva 24 hod.předem. Omluvy prostřednictvím e-mailu nejsou možné. Storno poplatek, pokud na něj má pacient nárok, je třeba si vyzvednout do konce platnosti FT. Na pozdější žádosti nebudem brát ohled.
Veškeré další informace a vysvětlení u vašeho fyzioterapeuta/tky.

Děkujeme za spolupráci. RHB centrum Elpeko spol. s r.o.
 
 
 
 
 

theme

 
 

Máme smlouvy s těmito pojišťovnami