REHABILITACE UHŘÍNĚVES Naše pobočky Pobočka Přátelství

Pobočka na ulici Přátelství

Pobočka na ulici Přátelství disponuje třemi ordinacemi, ve kterých ordinují  fyzioterapeut a  dvě fyzioterapeutky a logopedka (Mgr. Irena Franče,  tč.: 739 409 050, www.logopedie-france.cz).

Pobočka je plně bezbariérová, vybavená veškerými potřebnými pomůckami pro rehabilitaci, Vojtovým stolem, pracovními lehátky a elektroléčbou (veškeré elektroléčebné  proudy, UZ, laser). Není zde v provozu magnetoterapie a ani vodoléčba. Nabízíme zde akupunkturu, tejpování i ostatní RHB poradenství. Pobočka Přátelství je určena především pro dospělé pacienty a děti cca od 6ti let.

Na této pobočce , mimo jiné, ordinuje Mgr.Ondřej Hons, který je vám schopen nabídnout dřívější termíny rehabilitace za přímou úhradu (mimo služeb veřejného zdarvotního pojištění).


KDE POBOČKU NAJDETE??? :
 https://mapy.cz/s/2jFdP

ADRESA:
Přátelství 370/25 
104 00 Praha 10  -  Uhříněves
tel: 725 836 026


JAK K NÁM?
Téměř před budovou, ve které jsou naše ordinace, je zastávka autobusu Picassova (ve směru na Říčany).
Pokud jedete autem jsou k dispozici parkovací místa přímo před vchodem na rehabilitaci nebo rovnoběžně se silnicí před budovou, kde se rehabilitace nachází.
Lze k nám přijet i vlakem, naše ordinace jsou cca 5 minut od vlakové stanice Praha-Uhříněves.

UPOZORNĚNÍ:
Prosíme nové pacienty, aby k objednání na tuhle pobočku - ať už telefonicky nebo osobně  využívali času 12:15 - 13:15 hod. Fyzioterapeuti mezi objednanými pacienty nestíhají telefony řešit. Můžete nechat i SMS zprávu a fyzioterapeuti se vám později ozvou.
 
 
 
 
 

theme

 
 

Máme smlouvy s těmito pojišťovnami