REHABILITACE UHŘÍNĚVES Naše pobočky Pobočka Přátelství

Pobočka na ulici Přátelství

Pobočka na ulici Přátelství disponuje třemi ordinacemi, ve kterých ordinují  fyzioterapeut a  dvě fyzioterapeutky a logopedka (Mgr. Irena Franče,  tč.: 739 409 050, www.logopedie-france.cz).

Pobočka je plně bezbariérová, vybavená veškerými potřebnými pomůckami pro rehabilitaci, Vojtovým stolem, pracovními lehátky a elektroléčbou (veškeré elektroléčebné  proudy, UZ, laser). Není zde v provozu magnetoterapie a ani vodoléčba. Nabízíme zde akupunkturu, tejpování i ostatní RHB poradenství. Pobočka Přátelství je určena především pro dospělé pacienty a děti cca od 6ti let.

Na této pobočce , mimo jiné, ordinuje Mgr.Ondřej Hons, který je vám schopen nabídnout dřívější termíny rehabilitace za přímou úhradu (mimo služeb veřejného zdarvotního pojištění).

NA POBOČCE PŘÁTELSTVÍ NEBEREME KLIENTY POJIŠŤOVNY 207.


KDE POBOČKU NAJDETE??? :
 https://mapy.cz/s/2jFdP

ADRESA:
Přátelství 370/25 
104 00 Praha 10  -  Uhříněves
tel: 725 836 026


JAK K NÁM?
Téměř před budovou, ve které jsou naše ordinace, je zastávka autobusu Picassova (ve směru na Říčany).
Pokud jedete autem jsou k dispozici parkovací místa přímo před vchodem na rehabilitaci nebo rovnoběžně se silnicí před budovou, kde se rehabilitace nachází.
Lze k nám přijet i vlakem, naše ordinace jsou cca 5 minut od vlakové stanice Praha-Uhříněves.

UPOZORNĚNÍ:
Prosíme nové pacienty, aby k objednání na tuhle pobočku - ať už telefonicky nebo osobně  využívali času 12:15 - 13:15 hod. Fyzioterapeuti mezi objednanými pacienty nestíhají telefony řešit. Můžete nechat i SMS zprávu a fyzioterapeuti se vám později ozvou.
 
 
 
 
 

theme

 
 

Máme smlouvy s těmito pojišťovnami