REHABILITACE UHŘÍNĚVES Naše pobočky Pobočka Bečovská

Pobočka na ulici Bečovská


Pobočka disponuje pěti ordinacemi, ve kterých ordinují fyzioterapeutky a rehabilitační lékařka.

Pobočka Bečovská je plně bezbariérová, vybavená veškerými potřebnými pomůckami pro rehabilitaci, Vojtovým stolem, pracovními lehátky a elektroléčbou (veškeré elektroléčebné proudy, UZ, laser), magnetoterapií. Pouze na téhle pobočce je možná fyzioterapie dětí, konzultace jejich psychomotorického vývoje a rehabilitace dle prof. Vojty jak pro děti, tak  i dospělé pacienty. Dále RHB dětí dle Bobath konceptu.
Na pobočce Bečovská ordinují fyzioterapeutky: Mgr.Michaela Králová, Mgr.Blanka Černá, Mgr.Marie Nenutilová, Mgr.Pavla Kudrnová, Mgr. Tereza Kálalová, Bc. Barbora Lédlová a dále RHB lékařka MUDr.Ilona Rejmanová.

Na pobočce Bečovská máme také dvě tělocvičny a probíhají zde veškerá skupinová cvičení, více se dočtete v nabídce Cvičení.

KDE TUHLE  POBOČKU NAJDETE??? 
https://mapy.cz/zakladni?x=14.5872668&y=50.0424435&z=17&source=firm&id=12912901&q=rehabilitace%20elpeko

JAK K NÁM?
Nejjednodušší je cesta autem, naproti přes silnici od našeho rehabilitačního centra je k dispozici velké parkoviště, kde lze nechat vůz a přeběhnout silnici k nám.

Pokud jedete autobusem:
ze stanice Depo Hostivař a z Uhříněvsi
Bus č. 228 
- zastávka Bečovská v obou směrech - jsme téměř na zastávce

ze stanice metra Depo Hostivař
Bus č. 229, 364, 366
 – zastávka Na Vrchách, pak cca 100 metrů zpět proti směru jízdy, přejít hlavní silnici a spojovací cestou a pěšinkou přejít na druhou silnici, zahnout vlevo, kde cca po 60 m vstup do areálu

ze stanice metra Háje (Bus č. 226, 227, 383, 382) – zastávka Na Vrchách - přejít přes silnici a jít ve směru kruhového objezdu, kde zahnout vlevo. Po cca 160 m přejít hlavní a spojovací cestou přejít na ulici Bečovská a zahnout vlevo, kde cca po 60 m vstup do areálu (hnědý plaňkový plot a na něm označení - velká bílá cedule RHB centrum Elpeko)

ADRESA:
Bečovská 656/14
104 00 Praha 10  -  Uhříněves
tel: 607 532 778 telefony řešíme mezi pacienty, pokud se potřebujete omluvit, pište prosím SMS. Preferujeme telefonické objednání.
 
 
 
 
 

theme

 
 

Máme smlouvy s těmito pojišťovnami