REHABILITACE UHŘÍNĚVES cvičení Rezervace

Rezervační kalendář

rezervační kalendář

 
Pondělí
30.3.2020
Úterý
31.3.2020
Středa
1.4.2020
Čtvrtek
2.4.2020
Pátek
3.4.2020
Sobota
4.4.2020
Neděle
5.4.2020
 

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ

VÁŽENÍ KLIENTI,
Z NAŘÍZENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY OZNAMUJEME, ŽE
VEŠKERÁ SKUPINOVÁ CVIČENÍ V REHABILITAČNÍM CENTRU ELPEKO JSOU DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENA.

O DALŠÍM POSTUPU VÁS BUDEME INFORMOVAT ZDE NA STRÁNKÁCH.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
RHB ELPEKO
 
 

odeslání a zrušení rezervace

Objednávání na lekci je možné pouze přes rezervační systém (cvičení - rezervace). Po rezervaci vám přijde první mail, který vám oznamuje, že vaše přihláška byla přijata a následuje druhý mail, který vám oznamuje, že na lekci je volno, můžete dorazit a nejste pouze náhradník (jako v případě prvního mailu). Rezervaci večerních skupinek je možné zrušit do 16. hodiny téhož dne před začátkem cvičení, na dopolední hodiny, hlavně pokud potřebujete hlídání, je třeba odeslat i zrušit rezervaci nejpozději do 18. hodiny předešlého dne. Zrušení rezervace probíhá POUZE FORMOU SMS!!! Nezrušení rezervace do výše uvedeného termínu se promítá do nespolehlivosti klienta a zároveň bude neomluvená absence účtovaná v plné výši ceny lekce. Klientům, kteří opakovaně nezruší rezervaci objednaného místa včas, bude odepřen přístup do rezervačního systému.
 
 

POZOR NA NEDORUČOVÁNÍ MAILU

Rádi bychom Vás upozornili, že se z nám neznámých důvodů začalo stávat, že Vám nedochází potvrzovací maily. Je to bohužel tím, že se změnilo nastavení pro antispamovou ochranu a spousta mailů začalo padat do spamu. Naše ITI oddělení s tím bohužel nedokáže nic udělat.
Zkontrolujte si prosím své mailové schránky, a pokud naleznete náš mail ve spamu přehoďte jej do složky Doručené, měli by Vám potom již chodit normálně do Doručených.
Nemůžeme na tohle bohužel brát zřetel při neomluvených absencích na skupinkách.
děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás. Vaše Elpeko
 
 

cvičení s hlídáním

Rády bychom Vás upozornili, že kvůli zrušení středečního tréninku pro maminky ponecháváme cvičení s hlídáním v úterý, ale jsme nuceny hlídání zdražit na 50,- Kč za dítě, aby se vykompenzovalo, že se hlídání nezaplní a budeme hlídat minimálně dvě děti.
Pokud se zase začne dlouhodobě stávat, že se hlídání nebude využívat, zrušíme jej uplně.
Děkujeme za pochopení.
Vaše Elpeko
 
 
 
 
 

theme

 
 

Máme smlouvy s těmito pojišťovnami