REHABILITACE UHŘÍNĚVES cvičení Rezervace

Rezervační kalendář

rezervační kalendář

 
Pondělí
16.12.2019
Úterý
17.12.2019
Středa
18.12.2019
Čtvrtek
19.12.2019
Pátek
20.12.2019
Sobota
21.12.2019
Neděle
22.12.2019
 

odeslání a zrušení rezervace

Objednávání na lekci je možné pouze přes rezervační systém (cvičení - rezervace). Po rezervaci vám přijde první mail, který vám oznamuje, že vaše přihláška byla přijata a následuje druhý mail, který vám oznamuje, že na lekci je volno, můžete dorazit a nejste pouze náhradník (jako v případě prvního mailu). Rezervaci večerních skupinek je možné zrušit do 16. hodiny téhož dne před začátkem cvičení, na dopolední hodiny, hlavně pokud potřebujete hlídání, je třeba odeslat i zrušit rezervaci nejpozději do 18. hodiny předešlého dne. Zrušení rezervace probíhá POUZE FORMOU SMS!!! Nezrušení rezervace do výše uvedeného termínu se promítá do nespolehlivosti klienta a zároveň bude neomluvená absence účtovaná v plné výši ceny lekce. Klientům, kteří opakovaně nezruší rezervaci objednaného místa včas, bude odepřen přístup do rezervačního systému.
 
 

změny ve skupinových cvičeních Jógy

Chtěli bychom Vás upozornit, že nastává změna v rozvrhu lekcí jógy.
Vzhledem k tomu, že Zuzka ze zdravotních důvodů od 12.11. přestává vést lekce powerjógy a ponechává si pouze dopolední lekce a lekce rehabilitační jógy, do konce listopadu její lekce powerjógy povede nová lektorka, taktéž Zuzka.
V prosinci se lekce powerjógy nebudou konat vůbec.
Jak jste si již mohli všimout, přibyla jedna lekce jógy ve středu s novou lektorkou Petrou. Tímto bychom Vás chtěli poprosit, ať se objednáváte i na tuto nově vypsanou lekci, jelikož od ledna se vrátíme k rozvrhu jógy v úterý a čtvrtek, ale všechny lekce povedou nové lektorky, tak abyste si na ně zvykli :-)
děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás. Vaše Elpeko
 
 

cvičení s hlídáním

Dovolujeme si Vás upozornit, že na úterní a čtvrteční dopolední lekce musíme zrušit hlídání. Stává se nám nyní velice často, že se hlídání nenaplní, i když jsou skupinky plné a je tedy pro nás nevýhodné držet tam v patrnosti hlídání, které se zruší, nebo ve kterém se objeví jedno dítě za tři týdny.
Proto nyní do odvolání jsou dopolední lekce bez hlídání. Pokud nemáte kam svoje dítko dát, zkuste přijít ve středu v 10:00 na kruhový trénink s Ditou. Děti jsou při tréninku v tělocvičně s Vámi. Děkujeme za pochopení.
Vaše Elpeko
 
 
 
 
 

theme

 
 

Máme smlouvy s těmito pojišťovnami