REHABILITACE UHŘÍNĚVES cvičení - opět od 8.6. Rezervace

Rezervační kalendář

rezervační kalendář

 
Pondělí
10.8.2020
20:00 Pilates
Úterý
11.8.2020
18:45 Rehabilitační jóga
20:00 Powerjóga
Středa
12.8.2020
18:50 Pilates
20:00 Pilates
Čtvrtek
13.8.2020
18:45 Rehabilitační jóga
20:00 Powerjóga
Pátek
14.8.2020
Sobota
15.8.2020
Neděle
16.8.2020
 

obsazenost lekcí jógy

Milé naše cvičenky,
rozmohl se nám tady takový nešvar. Tím jsou přeplněné lekce rehabilitační jógy s neuvěřitelným množstvím náhradníků a naopak neobsazené lekce Powerjógy.Chtěla bych Vás tímto požádat, abyste zvážily, vy co cvičíte již dlouho, svoji účast na Powerjóze. Sami dobře víte, že obě naše lektorky jsou schopné a ochotné lekce přizpůsobit lekci osazenstvu na skupince, případně předvést lehčí a těžší varianty jednotlivých pozic. Tak kdo váhá, tak se nebojte a zkuste se přihlásit  na Powerjógu.
Vaše RHB Elpeko
 
 

odeslání a zrušení rezervace

Objednávání na lekci je možné pouze přes rezervační systém (cvičení - rezervace). Po rezervaci vám přijde první mail, který vám oznamuje, že vaše přihláška byla přijata a následuje druhý mail, který vám oznamuje, že na lekci je volno, můžete dorazit a nejste pouze náhradník (jako v případě prvního mailu). Rezervaci večerních skupinek je možné zrušit do 16. hodiny téhož dne před začátkem cvičení, na dopolední hodiny, hlavně pokud potřebujete hlídání, je třeba odeslat i zrušit rezervaci nejpozději do 18. hodiny předešlého dne. Zrušení rezervace probíhá POUZE FORMOU SMS!!! Nezrušení rezervace do výše uvedeného termínu se promítá do nespolehlivosti klienta a zároveň bude neomluvená absence účtovaná v plné výši ceny lekce. Klientům, kteří opakovaně nezruší rezervaci objednaného místa včas, bude odepřen přístup do rezervačního systému.
 
 

upozornění

Prosíme, buďte důsledné v docházce na lekce, případně lekce rušte dopředu. Začalo se nám stávat, že jste objednané na lekce, ale nedorazíte a z počtu 6 třeba tři bez omluvy nedorazí. Chápeme, že jsou prázdniny, ale buďte prosím ohleduplné k nám lektorkám i k ostatním cvičenkám. Jinak se stane, že lekce zrušíme úplně, protože je pro nás nevýhodné držet neobsazené lekce.
Děkujeme za pochopení.
RHB Elpeko
 
 

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ - HIP HIP HURÁ

Milé naše cvičenky,
většině z Vás jsem již psala mail, že skupinové cvičení se znovu rozjede, ať do prázdnin stihneme ty naše těla ještě trochu zpevnit.
Změněný rozvrh je překvapivě v sekci cvičení → rozvrh hodin.
Otevírat se budou každý den od pondělí do čtvrtku dvě lekce v lehce upravených časech. Nebudou se otevírat dopolední lekce s hlídáním a lekce ve středu pro muže.

Zde je pár důležitých bodů, které je třeba buď dodržovat a nebo minimálně vzít na vědomí :-)

►na skupinová cvičení se můžete objednávat od pondělí 25.5. tak, jak jste doposud byly zvyklé

►o skupinové lekce bude enormní zájem (si myslíme a doufáme v to) a kapacity trošičku omezené (7 cvičenek plus lektorka), berte tedy prosím vaši docházku zodpovědně, a když zjistíte, že na lekci nemůžete dorazit, dejte prosím vědět do 16:00 téhož dne, abychom mohli povolat náhradnice. Jinak budeme velice přísné a neomluvená absence Vám bude škrtnuta z permanentky nebo budete požádána na další lekci tu neomluvenou zaplatit.

►pokud můžete, vezměte si s sebou na lekci svoji podložku nebo alespoň ručník či osušku pod sebe. Velice nám tím urychlíte dezinfekcí prostor mezi lekcemi, k dezinfekci prostor budeme nově využívat UV čistič.

►bezpečnost lekcí bude taktéž zajištěna deseti až patnácti minutovým rozestupem mezi lekcemi, aby se stihly vyvětrat a vydezinfikovat prostory, a aby se minimalizoval kontakt jedné skupinky s druhou. Tady Vás poprosím o chození na čas, mezi lekcemi bude totiž zamčeno a nebude tedy možné počkat na lekci v čekárně. 

►před započetím každé lekce budete požádány o podepsání čestného prohlášení, že jste vy i vaše okolí zdrávi a nevíte o žádné skutečnosti, která by toto vyvracela. Bude to trošku opruz, ale kdyby se náhodou něco stalo, budeme vědět kdo s kým a kdy se minimálně u nás potkal :-) Toto prohlášení si můžete přečíst v sekci Info → čestné prohlášení.

Děkujeme za respektování bezpečnostních pravidel a těšíme se na obnovených lekcích. Hlavně lektorky Veronika, Péťa, Eva a Zuzka se Vás již nemohou dočkat.

Za celé Elpeko Maruška

 
 
 

POZOR NA NEDORUČOVÁNÍ MAILU

Rádi bychom Vás upozornili, že se z nám neznámých důvodů začalo stávat, že Vám nedochází potvrzovací maily. Je to bohužel tím, že se změnilo nastavení pro antispamovou ochranu a spousta mailů začalo padat do spamu. Naše ITI oddělení s tím bohužel nedokáže nic udělat.
Zkontrolujte si prosím své mailové schránky, a pokud naleznete náš mail ve spamu přehoďte jej do složky Doručené, měli by Vám potom již chodit normálně do Doručených.
Nemůžeme na tohle bohužel brát zřetel při neomluvených absencích na skupinkách.
děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás. Vaše Elpeko
 
 
 
 
 

theme

 
 

Máme smlouvy s těmito pojišťovnami