REHABILITACE UHŘÍNĚVES Info Opatření k zajištění bezpečnosti

Opatření k zajištění bezpečnosti

 1. Vážení klienti RHB centra Elpeko s.r.o, s ohledem na přítomnost onemocnění Covid-19 Vás prosíme o odpovědné chování nás všech!!!

  1) Prosíme pacienty, aby se na objednanou terapii dostavili na daný čas a minimalizovali tak čas strávený v čekárně. Žádáme klienty, maminky dětí, aby chodili bez dalšího doprovodu (u dětí povolen vstup pouze s jedním dospělým).

  2) Po celou dobu návštěvy rehabilitace, včetně vlastní terapie, musí mít klient ochranu obličeje, respirátorem FFP2. Myslete na to, že poté co se respirátor navlhčí nebo ho nosíte celý den, ztrácí na účinnosti! U dětí nad 2 roky rovněž požadujeme vhodné zakrytí úst a nosu. Vyžadujeme zakrytí úst a nosu okamžitě po příchodu do zdrav.zařízení.

  3)  Po příchodu  každý klient podepíše čestné prohlášení o bezinfekčnosti a vždy si každý klient povinně vydezinfikuje ruce přípravkem u nás k tomu určeným a odloží obuv.

  4) Po absolvování vlastní terapie a dodržování veškerých bezpečnostních opatření, pacient neprodleně odchází.

  5) Příjem jakékoliv hotovosti  možný je, zároveň je možná platba na účet, včetně kauce či poplatků.

  6) Veškeré procedury přístrojové terapie (elektroléčba, magnetoterapie) a vodoléčby jsou již uvolněny,  možné po dohodě s fyzioterapeutem, dle nutnosti indikace lékařem.

  7) Masáže dle dohody s fyzioterapeutem.

  8) Skupinová cvičení v omezenějším provozu, dle aktuálního rozvrhu.

  9) Na vlastní terapii prosíme, aby si každý pacient  nosil čistý ručník nebo osušku pod sebe, pokud zapomene, k dispozici je naše prostěradlo. Minimalizujeme tak manipulaci s potenciálně infekčním prádlem.

  10) Termíny rehabilitace se budou sjednávat, pokud možno všechny, telefonicky při prvním telefonickém kontaktu. Veškeré rušení a přeobjednání je možné nejpozději 24 hod. dopředu, přednostně SMS nebo telefonicky. Rušení ani objednání termínů e-mailem nebudeme a nemůžeme s ohledem na provoz, akceptovat. Pokud nebudeme brát telefon, zavoláme vám zpět. Osobní objednání na místě vesměs není možné, nemáme permanentně nikoho na recepci.

  11) Pokud se necítíte dobře z jakéhokoliv důvodu, terapii včas odvolejte. Učiňte tak prosím i v případě, že žijete ve společné domácnosti s někým, kdo je nemocný, či jste se v práci či blízkém okolí rovněž s nemocným potkal.

  12) Vyhrazujeme si právo na posouzení vašeho zdravotního stavu, ev. způsobilosti a délce vlastní terapie. Rovněž máme právo vám změřit teplotu, upozornit vás na dezinfekci rukou a dodržování bezpečnostních opatření. 


 2.  
Děkujeme, že budete respektovat tato nařízení, a že se ve zdraví budeme potkávat.
Žádáme rovněž všechny, aby zhodnotili před návštěvou nejen svůj aktuální zdravotní stav, ale i velmi realisticky, zda rehabilitace je v současné, ne ještě úplně dobré době NUTNÁ.
 
Děkujeme.
 
 
 
 
 
 

theme

 
 

Máme smlouvy s těmito pojišťovnami