REHABILITACE UHŘÍNĚVES Info Opatření k zajištění bezpečnosti

Opatření k zajištění bezpečnosti

 1. 1) Prosíme pacienty, aby se na objednanou terapii dostavili na daný čas a minimalizovali tak čas strávený v čekárně. Žádáme klienty, maminky dětí, aby chodili bez dalšího doprovodu (u dětí povolen vstup pouze s jedním dospělým).

  2) Po celou dobu návštěvy rehabilitace, včetně vlastní terapie, musí mít klient ochranu obličeje, v ideálním případě respirátorem, vhodná je i rouška. Myslete na to, že poté co se rouška navlhčí, ztrácí na účinnosti! Děti do 2 let roušku mít nemusí!

  3)  Po příchodu pokaždé každý klient podepíše čestné prohlášení o bezinfekčnosti a vždy si každý klient povinně vydezinfikuje ruce přípravkem u nás k tomu určeným a odloží obuv.

  4) Po absolvování vlastní terapie a dodržování veškerých bezpečnostních opatření, pacient neprodleně odchází.

  5) Příjem jakékoliv hotovosti  možný je, zároveň je možná platba na účet, včetně kauce či poplatků.

  6) Veškeré procedury přístrojové terapie (elektroléčba, magnetoterapie) a vodoléčby možné po dohodě s fyzioterapeutem, dle nutnosti indikace lékařem.

  7) Masáže dle dohody s fyzioterapeutem.

  8) Skupinová cvičení do konce roku 2020 zrušena.

  9) Na vlastní terapii si každý pacient bude nosit čistý ručník nebo osušku pod sebe, pokud zapomene, k dispozici je naše prostěradlo.

  10) Termíny rehabilitace se budou sjednávat, pokud možno všechny, telefonicky při prvním telefonickém kontaktu. Veškeré rušení a přeobjednání je možné nejpozději 24 hod. dopředu, přednostně SMS nebo telefonicky. Rušení ani objednání termínů e-mailem nebudeme akceptovat. Pokud nebudeme brát telefon, zavoláme vám zpět. Osobní objednání na místě není možné.

  11) Pokud se necítíte dobře z jakéhokoliv důvodu, terapii včas odvolejte. Učiňte tak prosím i v případě, že žijete ve společné domácnosti s někým, kdo je nemocný, či jste se v práci či blízkém okolí rovněž s nemocným potkal.

  12) Vyhrazujeme si právo na posouzení vašeho zdravotního stavu, ev. způsobilosti a délce vlastní terapie. Rovněž máme právo vám změřit teplotu, upozornit vás na dezinfekci rukou a dodržování bezpečnostních opatření.  Přednostně je rehabilitace znovuotevřena pro velmi akutní stavy, poúrazové a pooperační stavy a děti dle věku, obtíží a diagnózy.
 
Děkujeme, že budete respektovat tato nařízení a že se ve zdraví budeme potkávat. Žádáme rovněž všechny, aby zhodnotili před návštěvou nejen svůj aktuální zdravotní stav, ale i velmi realisticky, zda rehabilitace je NUTNÁ.
 
Děkujeme.
 
 
 
 
 
 

theme

 
 

Máme smlouvy s těmito pojišťovnami