REHABILITACE UHŘÍNĚVES Nová pobočka

Nová pobočka na ulici Přátelství

Provozní informace

Nová pobočka disponuje třemi ordinacemi, ve kterých ordinuje fyzioterapeut a logopedka ( Mgr. Irena Franče,  tč.: 739 409 050, www.logopedie-france.cz). Do budoucna zde bude ordinovat i rehabilitační lékařka.

Nová pobočka Přátelství je plně bezbariérová, vybavená veškerými potřebnými pomůckami pro rehabilitaci, Vojtovým stolem, pracovními lehátky a elektroléčbou (proudy, UZ, laser). Zatím zde není v provozu magnetoterapie a ani vodoléčba.
RHB péče je možná za přímou úhradu nebo na pojišťovnu (smlouvu máme s VZP, VoZP, ČPZP a poj.MV). Veškeré podmínky objednání, ceník a další administrativa je shodná s provozem a pravidly RHB centra ELPEKO na ul.Bečovská 656.
Objednávat se  můžete na telefonním čísle 725 836 026, pokud se nedovoláte pište SMS - ozveme se vám zpět.

Děkujeme za pochopení. RHB centrum Elpeko spol. s r.o.

KDE NOVOU POBOČKU NAJDETE???https://mapy.cz/s/2jFdP

ADRESA:
Přátelství 370/25 (BUS zastávka Picassova, u parku)
104 00 Praha 10  -  Uhříněves
tel: 725 836 026


UPOZORNĚNÍ:
Prosíme nové pacienty, aby k objednání - ať už telefonicky nebo osobně  využívali času 11:30 - 12:30 hod. 
Na první terapii požadujeme uhrazení vratné kauce 300,- Kč, která se po ukončení terapií vrací. Pokud budete potřebovat zrušit svoji terapii, učiňte tak nejpozději 24 hodin předem formou SMS nebo telefonicky. Pokud zrušíte svoji terapii později, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 300,- Kč a vratnou kauci je třeba znovu uhradit. Pokud potřebuje klient zrušit termín rehabilitace o víkendu, je třeba napsat SMS, zrušení pondělního termínu rehabilitace je mořné nejpozději do 7:00 hod.ranní (725 836 026).
Veškeré další informace a vysvětlení u vašeho fyzioterapeuta/tky.
 
 
 
 
 

theme

 
 

Máme smlouvy s těmito pojišťovnami