Sportovní víkend

ČTVRTÝ SPORTOVNÍ VÍKEND s RHB CENTREM ELPEKO s.r.o

Pojeďte si s náma odpočinout, zacvičit, protáhnout tělo, zrelaxovat nebo jen zkrátka na víkend vypnout kousek od Prahy, do Nymburka. Nabízíme vám sportovní víkendový pobyt pro vás, vaše manžele i ratolesti.

Kdy? 16. - 18.11.2018                                                                        

Cena? 2900,-Kč (v ceně zahrnuto ubytování – dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, plná penze – výběr ze dvou jídel, zeleninový bufet, veškeré cvičení s kvalifikovanými lektorkami a fyzioterapeutkami či fyzioterapeutem, včetně zapůjčení pomůcek, hlídání dětí, 2x řízené cvičení pro děti, 2hodiny bazénu a 2 hodiny sauny v ceně; doprava vlastní), děti do 3 let zdarma; děti 3-6 let 1500,-Kč; děti nad 6let 1950,-Kč

Program?
Příjezd v pátek v podvečer. Po lehčí večeři je připraveno  první cvičení. Začneme hezky v tempu, naplánována je lekce powerjógy či cvičení zaměřené pro muže (tedy neváhejte vzít partnery s sebou, jistě se nebudou nudit).
Sobotní dopolední blok zahajujeme jemnou  jógou již před snídaní, následovat bude vydatná snídaně a po snídani  budeme pokračovat aktivnějším cvičením v podobě spinningu či pilates. Poté se zátěž během dopoledního bloku vystupňuje na funkčním tréninku a sportovní dopoledne zakončíme skotačením v bazénu při aquaaerobicu, případně můžete bazén využít pro samostatný plavecký trénink či návšěvu sauny. Po sobotním obědě přijde druhá lekce pilates, které poslouží jako rozehřívací hodinka pro nadcházející lekci dynamického kruhového tréninku. Během sobotního podvečeru z Vás již přestaneme ždímat hektolitry potu a pozveme Vás na meditační uvolňující lekci či si můžete vyzkoušet hodinu Iyengar jógy, abyste se příjemně uvolnili a protáhli po celodenním cvičení. Před večeří si můžete znovu zajít do bazénu či sauny a pro ty, kteří stále budou mít nedostatek endorfinů můžeme nabídnout návštěvu tělocvičny, kam si půjdeme všichni společně zahrát míčové hry. Pro ty, kdo vydrží až do pozdních večerních hodin je v nabídce posezení u něčeho dobrého, víno a zpěv.
Nedělní dopolední blok cvičení nabídne Hravé cvičení s Ondrou, naším novým fyzioterapeutem a poté nás již bude čekat poslední lekce víkendu, závěrečný strečink pro zdravé tělo.
Naše společné sportovní klání skončí cca v 11:30 v kinosále, kde zhodnotíme, odměníme, poděkujeme a rozloučíme se s Vámi. Po ukončení na vás již bude čekat poslední oběd a vydáte se na cestu k domovům.
Během celého víkendu budou dle domluvy a za příplatek  možné zvýhodněné masáže, popř. akupunktura.
Děti jsou samozřejmě vítány, hlídání bude po dobu cvičebních lekcí zajištěno. Můžete absolvovat všechna cvičení (cca 12 hodin za víkend) nebo jen ta co Vás zaujmou. 

Info o ubytování na: www.scnb.cz
Info na recepci RHB centra Elpeko s.r.o.,Bečovská 656, 104 00 Praha 10 - Uhříněves, e-mailem (info@rehabilitace-uhrineves.cz) nebo telefonicky: 607 532 778. Závazné přihlášky osobně nebo e-mailem, do 5.11.2018, kdy je nejzažší termín pro uhrazení sportovního víkendu.

TĚŠÍME SE NA VÁS, kolektiv RHB centra ELPEKO
 
 
 
 
 
 

theme

 
 

Máme smlouvy s těmito pojišťovnami